سايت صفحه آنتي ماسون در فيسبوك- نماد های فراماسونری در کشتزارهای جادویی !

تاریخ: شنبه 06 خرداد 1391 ساعت: 21:50 بازدید: 803 نویسنده: mashkouk

نماد های فراماسونری در کشتزارهای جادویی !

 

سالهاست که حوادث عجیبی در زمین های کشاورزی و کشتزار ها اتفاق می افتد. به این صورت که به صورت ناگهانی آثاری بسیار پیچیده و در ابعاد بسیار بزرگ بر روی چمن زارها و کشتزار ها نقش می بندد. به طوری که دیدن این نقش ها تنها از ارتفاعات بسیار بالا میسر است.

خوانندگان عزیز توجه داشته باشند که منبع این مقاله ذکر شده است. توضیحات بنده با رنگ قرمز می باشد.


نماد های فراماسونری در کشتزارهای جادویی !

 

سالهاست که حوادث عجیبی در زمین های کشاورزی و کشتزار ها اتفاق می افتد. به این صورت که به صورت ناگهانی آثاری بسیار پیچیده و در ابعاد بسیار بزرگ بر روی چمن زارها و کشتزار ها نقش می بندد. به طوری که دیدن این نقش ها تنها از ارتفاعات بسیار بالا میسر است.

خوانندگان عزیز توجه داشته باشند که منبع این مقاله ذکر شده است. توضیحات بنده با رنگ قرمز می باشد.در شب دوازدهم آگوست ۱۹۷۲ میلادی،برایس باند و آرتور شاتل وود در ناحیه وارمینستر از منطقه ویلتشایر در جنوب انگلستان،متوجه صداهایی شدند که از مزرعه گندم می آمد.آنان در نور درخشان مهتاب مشاهده کردند که با فشرده شدن ساقه های گندم و خوابیدن آنها بر روی زمین،در جهت عقربه های ساعت،طرحی شگفت انگیز بر گستره کشتزار پدید آمد.

تشکیلات موسوم به حلقه های کشتزار اغلب در مزارع غلات پدید می آیند و طی فرآیندی که به پیدایش آنها می انجامد،گیاهان به نحوی اسرار آمیز بر روی زمین می خوابند.بدین صورت الگو هایی پدید می آید که یکباره و بی آنکه در روشنایی روز پیش از آن،کسی آنها را دیده باشد،توجه مردم را به خود جلب می کنند.

به سه بعدی بودن تصویر دقت کنید

مشهور ترین تصویر قدیمی مستندی که وقوع پدیده حلقه های کشتزار را نشان می دهد،یک گراور یا حکاکی چوبی،متعلق به سال ۱۶۷۸ میلادی در انگلستان است.در این اثر،موجودی شیطانی به تصویر در آمده است که با داسی بلند،مشغول دروی مزرعه غلات در قالب الگویی عجیب و خاص است.

( تصویرهرم و خورشید پشت آن، از نمادهای فراماسونری )


۲۰۰۱ میلادی - انگلستان

شواهد موجود نشان می دهند که وقوع این پدیده،از اوایل قرن بیستم به بعد،سال به سال افزایش یافته است،به طوری که در دهه ۱۹۶۰ به رویدادی آشنا تبدیل شده و از دهه ۱۹۷۰ به بعد توجه اذهان عمومی را به خود جلب نموده است.از سال ۱۹۷۲به بعد(یعنی سال مشاهده عینی صحنه وقوع توسط باند و شاتل وود) تاکنون در حدود ده هزار گزارش از پیدایش مستند حلقه های کشتزار با اشکال گوناگون،در نقاط مختلف جهان ارائه شده است. قطر بعضی از این حلقه ها به یک کیلو متر می رسد و برخی دیگر از آنها مساحتی بالغ بر ۱۹ هزار متر مربع را می پوشانند.

 در این تصویر، صورت یک موجود نقش بسته است !

۲۰۰۱ - انگلستان

نکته جالب و شگفت انگیز دیگری که در این باره وجود دارد،مسئله تحول و تکامل تدریجی این طرحها می باشد.

امروزه شاهد پدیدار شدن نگاره های هندسی بغرنجی هستیم که از روابط ریاضی پیچیده ای پیروی می کنند و جالب آن که در برخی موارد،این نگاره ها،نمایانگر نقوش و طرح های مقدس اقوام و ملل مختلفی از سراسر جهان هستند.

این تصویر، هم اینک در ناسا در حال آنالیز و رمز گشایی است !

یک تیم ۴۰۰ نفره بر روی آن کار می کنند.

کاملا یک کتیبه یا منشور در آن مشاهده می شود !

در دهه ۱۹۸۰ میلادی،دکتر ترنس میندن،رییس اتحادیه پژوهشی گردبادها و توفانها در بریتانیا،عامل پیدایش بسیاری از حلقه های کشتزار را - حداقل در نمونه هایی که اشکالی ساده دارند - جریانهای دورانی هوا و از جمله گردبادهای کوچک و بزرگ دانست.منتقدان نیز چنین عنوان کردند که اگر دکتر میندن،یکبار هم که شده به مشاهده مستقیم اثرات عبور گردباد می پرداخت،هرگز چنین نظریه ای را ارائه نمی داد!

نخست آنکه  گردباد ها،الگوی جابجایی منظمی ندارند و هیچ گاه روی خط مستقیم یا مسیر های دایره ای کامل حرکت نمی کنند.همچنین گردبادهای کوچک،هرگز گیاهان را روی زمین نمی خوابانند.در کنار آنها،گردبادهای سهمگین و عظیمی همچون تورنادو و هاریکن قرار دارند که مخرب ترین نیروهای حاصل از جابجایی هوا در کره زمین هستند.این بادها در مسیر خود همانند یک جاروی برقی غول پیکر،همه چیز را از دامها و انسانها گرفته تا درختان و ساختمانها،از روی زمین بلند می کنند.

بنابراین اگر پیدایش حلقه های کشتزار، حاصل عملکرد نیروهای جوی بود،در این صورت،ساقه ها از زمین کنده می شدند و اگر ساقه ای متصل به زمین باقی می ماند،برگها و دانه های آن جدا می شد و در محل بندهای ساقه،شکستگی روی می داد.نتیجه آنکه وزش باد،آن هم از نوع دورانی آن،بر جا ماندن مزرعه ای آشفته و ژولیده را در پی خواهد داشت ،نه پیدایش طرحهای هندسی زیبا،دقیق و منظم.

 

به وضوح ۶سیاره در این تصاویر دیده می شود  و چرخش آنها به دور خورشید خود

۲۰۰۱ - انگلستان

عده ای دیگر،بر این اعتقادند که پیدایش این حلقه ها،منشاء برون زمینی دارد و آنها را با اشیاء پرنده ناشناس،موجودات فضایی ناشناخته و نیروهای غیر خاکی مرتبط می دانند.

نکته قابل ذکر دیگر،نحوه خمیده شدن ساقه ها و ارتباط آن با ساختمان آنهاست.

ساقه گیاهان علفی،بندها یا گره هایی دارند که از وظایف آنها،ایجاد استحکام در گیاه است.این بندها،مجهز به روزنه هایی برای ایجاد امکان خروج بخار آب هستند. تجمع آب در محل بندها و  فشار آن،موجب راست ایستادن ساقه و در نتیجه،موجب سر پا ماندن گیاه می شود. در صورتی که دما افزایش یابد،آب به بخار تبدیل می شود و منافذ موجود در بندها،راه را برای خروج بخار می گشایند.این ساز و کار،راهی برای تنظیم دما و خنک نگه داشتن گیاه است،که البته به از دست رفتن عامل استحکام و خمیده شدن ساقه گیاه می انجامد.

 

( تصویر مشهور فراماسنوری ، هرم و چشم جهان بین معروف به چشم دجال )

۲۰۰۲  -  آلمان

بررسی های میکروسکوپی نشان داده است که به هنگام پیدایش حلقه های کشتزار،دقیقا همین عامل است که به خوابیدن رستنی ها بر روی زمین می انجامد.در واقع،چنین به نظر می رسد که نوعی عامل خارجی باعث می شود در ناحیه بند ها،دما افزایش یابد.

نکته شگفت انگیز دیگر اینکه اثر این عامل خارجی،انتخابی است،یعنی بندهایی که تحت تاثیر قرار می گیرند و جهت و میزان خمیدگی آنها،بسته به طرحی که پیاده می شوند،در بخش های مختلف،تغییر می کند. مثلا ممکن است در یک سمت الگو،نخستین بند های بالاتر از سطح زمین، آب از دست بدهند و در سمت دیگر،دومین بندها. به این ترتیب،به راحتی می توان آثار تقلبی را از نمونه های اصلی تشخیص داد.خم کردن ساقه ها با دست یا هر وسیله مکانیکی دیگری، علاوه بر ایجاد آسیب در گیاه،منجر به بروز خمیدگیهایی می شود که عمدتا در میان فواصل بندها و نه در خود آنها به وجود می آیند.

 

پس از روئیت این تصویر که به وضوح تصویر یک موجود فضایی و دقیقا مطابق با تصویر موجود فضایی رزول می باشد، ستادی  متشکل از فرماندهان عالی رتبه نظامی اروپا  و امریکا و همچنین دانشمندان با گرایش های مختلف در نوراد امریکا ایجاد شد

۲۰۰۳ - آلمان

ساز و کار فوق نشان می دهد که احتمالا تابش امواجی نظیر مایکروویو که به صورت منفرد بر برخی از بندها اثر می کند،عامل پیدایش الگوی خمیدگی هاست.با توجه به پیچیدگی هندسی طرحها، چنین می نماید که نوعی وسیله هدایت کننده اصلی(نظیر یک رایانه) فرمان های مقدماتی را به یک دستگاه عمل کننده نهایی(نظیر دستگاه مولد پرتو ها) می فرستد و این دستگاه دوم،اثر قابل مشاهده را بر بندهای ساقه اعمال می کند.

بررسی خاک مزارع در بخش داخلی طرح های مربوط به حلقه های کشتزار،توسط دانشمندی به نام کالین اندروز ، نشان داده است که میزان تشعشع الکترومغناطیسی آن،تا ٪ ۱۰۰ بیشتر از حد عادی است و گزارش های ارائه شده،مشخص کرده اند که در سالهای متعاقب این رویداد،منطقه تحت تاثیر،تا ٪ ۴۰  با افزایش محصول روبه رو شده است.

۲۰۰۵ -  فرانسه

همچنین،اندازه گیری های مربوط به گسیل انرژی،آشکار ساخته اند که تا چندین روز پس از پیدایش حلقه ها،نوعی انرژی در محدوده فرکانس ۵ کیلو هرتز،از منطقه ساطع می شود که برخی از افراد حساس،آن را در قالب صدایی لرزان می شنوند.

بسیاری از کسانی که از این حلقه ها بازدید می کنند،دچار واکنش های جسمی خاصی می شوند که از آن جمله می توان به حالت تهوع،سردرد،گیجی،احساس قلقلک و دردهای گوناگون اشاره کرد.نظیر این نشانگان را می توان در ناخوشی های حاصل از تاثیر پرتو رادیو اکتیو نیز مشاهده کرد.

گفته می شود که ساعت ها،تلفن های همراه،دوربین های عکاسی و به ویژه دستگاههای الکترونیکی ای که برای بررسی وارد منطقه می شوند،دچار اختلال می شوند و نیز ادعا می شود که قطب نمای هواپیماها،در بالای این مناطق،به صورت دیوانه وار به چرخش در می آید.

اشخاصی که شاهد پیدایش حلقه های کشتزار بوده اند، متوجه تابش سرخ رنگی بر سطح زمین شده اند.خمیده شدن گیاهان در ۵ دقیقه اتفاق می افتد و در این مدت،هیچ کس،شخص یا وسیله ای را که بتوان این رویداد را به آن نسبت داد،ندیده است.

در برخی موارد،پیدایش اشکال پیچیده این حلقه ها با برخی حوادث عجیب همراه بوده است.مثلا دیده شده است که سگهای مجاور یک منطقه در فاصله ساعت ۲ تا ۴ بامداد پارس کرده اند و صبح روز بعد،پیدایش حلقه ای در آن منطقه گزارش شده است، و یا دیده اند که احشام، پس از ورود به محوطه حلقه ها بیمار شده اند.در دامنه تپه ها،متوجه وزش بادهای عجیب شده اند و همچنین مشاهده گوی های نارنجی نورانی،شنیدن صداهای خش خش مانند عجیب و ظهور مکرر اشیاء پرنده ناشناس،از دیگر وقایع پس از ظهور حلقه ها بوده اند.

 

منبع:

مقاله: ماهنامه دانشمند،فروردین ۱۳۸۶ ،شماره ۵۲۲     

عکسها:

http://www.cloob.com/club/post/show/clubname/vector/topicid/630770/curpage/2

این هم عکسهای دیگری از حلقه کشتزار:

زیباییها شگفت انگیز شده است ،نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

این تصویر  در سال ۱۹۹۲ ایجاد شده است. اگر دقت کنید عین همین تصویر در آثار باستانی اینکاها در امریکا دیده می شود.واقعا باور نکردنی است !!!! طول این تصویر ۱۳۰متر و عرض آن ۴۰ متر است !!!!!

مکان در گراسدورف آلمان می باشد

ویلتشایر - انگلستان  سال ۱۹۹۵

نکته جالب در این تصویر این  است که برای اولین بار  این تصاویر در مزرعه کلزا ( گیاه روغنی زرد رنگ ) ایجاد شد.اینجا همان مکانی است که سال قبل،در مزرعه گندم، تصویر ایجاد شد !!!! صاحب زمین  از ترس نیروهای شیطانی تصمیم گرفت دیگر  گندم نکارد !!!!  و در سال بعد گیاه کلزا کاشت ،ولی باز هم تصویر ایجاد شد !!! صاحب بدبخت، زمین  مزرعه خود را به نازل ترین قیمت فروخت و  فرار کرد !!!!

( تصویری شبیه به شمعدانی چند پایه از نماد های مشهور صهیونیسم )

این تصویر  که در کنار قلعه باستانی بوربوری انگلستان در سال ۱۹۹۸ ایجاد شد ،دانشمندان را به شگفتی واداشت.

در پایین تصویر؛شما علامتی را می بینید  که در پاسارگاد ! و درکنار سنگ نبشته های هخامنشی  کشیده شده است !!

حال توجه دانشمندان به این نکته معطوف گردیده است که سنگ نبشته های باستانی هخامنشیان  حاوی پیام هایی فرازمینی بوده است !

 

در مورد این تصویر چیزی نمی گویم.

فقط می گویم  ۱۰۰۰۰ متر مربع !!!!!!! آیا به نظر شما با تکنولوژی ما، می توان تصویری به این وسعت،آن هم در یونجه زار و تنها در عرض ۱۰ دقیقه ایجاد کرد !!!!!!!!!!

Wiltshire in July 1996

انگلستان ؛ طول این حلقه ها ۲۷۰ متر و عرض آنها ۲۰۰ متر است  و از مجموع ۱۵۱ سیاره  تشكیل شده است !!!!!!

-------------------

 فیلم پدیده مسوم به حلقه های کشتزار

1.26 MB

دانلود

905 KB

دانلود

2.14 MB

دانلود

 


موضوعات:نمادها ,

بر چسب: , , , ,
نماد-های-فراماسونری-در-کشتزارهای-جادویی-! نماد-های-فراماسونری-در-کشتزارهای-جادویی-! نماد-های-فراماسونری-در-کشتزارهای-جادویی-! نماد-های-فراماسونری-در-کشتزارهای-جادویی-! نماد-های-فراماسونری-در-کشتزارهای-جادویی-! امتیاز : 844 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |